Ürünler

Rekabet giderek artıyor. Ürün ve hizmetler giderek daha benzer hale geliyor. Farklılaşma giderek azalırken, son kullanıcıların, müşterilerin beklentilerini belirleyen kriter de değişiyor.

İşletmelerin genel hijyene verdiği önem, mekanların temizlik ve bakımı, endüstriyel kirlenmeden minimum etkilenme, temizlikte harcanan zaman ve para performansı önemli bir ayrıntıya dönüşüyor.

Evlerde gösterilen temizlik ve hijyen anlayışı artık kamusal alanlara da aynen yansıyor. Ancak işletmelerin temizliğine ayrılan zaman ve bütçe kısıtlıdır. Bu nedenle temizlik ve hijyen için ekeonomik, hızlı, etkili, kullanımı kolay ve profesyonel ürünler kullanılmalıdır.

Prizma Kimya'nın geniş ürün yelpazesi içerisinde yer alan Pollux ürün grubu, temizlikten dezenfeksiyona kadar tüm beklentilerinizi karşılayan, ekonomik, hızlı, etkili, kullanımı kolay ve profesyonel çözümler sunar.

İç ve dış mekenlarda, her türlü zemin, yüzey ve doku gözönünde bulundurularak geliştirilen Pollux grubu ürünler, profesyonel temizlikteki en önemli yardımcılarınız olacaktır. Camdan halıya, ahşaptan mermere, metalden sentetik kaplamalara kadar farklı doku ve özellikteki materyallerin temizlik ve bakımı, Pollux ürünleriyle kolayca gerçekleştirilebilir.

Arzuladığınız temizlik ve hijyen için, sizleri Prizma uygarlığı ile tanışmaya davet ediyoruz.