Ürünler

Çamaşır hijyeni, çağdaş işletmelerin profesyonelliğini ve kalite standardını belirleyen en önemli göstergenlerden biridir.

Prizma Kimya , çağdaş işletmelerin yıkama koşullarına uygun, çamaşır hijyeni için gerekli, ekonomik ve etkin ürün yelpazesiyle tüm beklentilerinizi karşılar. Tekstil ve makine üreticileriyle yoğun işbirliği içinde olan Prizma Kimya, yenlik ve gelişmeleri yakından takip eder ve sahip olduğu know-how'ı iş ortağı olan müşterileriyle paylaşır. Ürünlerini kullanan işletmelerin yeniliklerden haberdar olmasını sağlar ve karşılaşılan sorunların doğru ve hızlı çözülmesine rehberlik eder. Özel gerkesinimlere ve beklentilere uygun ürün geliştirmek Prizma Kimya'nın varoluş nedenlerinden biridir.

Prizma Kimya, kendi ürünleriyle yapılan çamaşır temizliklerinde, elde edilen sonuçları mikrobiyolojik açıdan araştırır ve rapor gerektiren koşullarda testlerin yapılmasına yardımcı olur.

Prizma Kimya, tüm ürünlerinde olduğu gibi, çamaşır hijyeni ürünlerinde de maksimum verimin elde edilmesini sağlayan kimyasal, mekenik, termal ve zaman faktörlerini optimum düzeyde uygular.