Ürünler

Süt ve süt ürünleri, alkollü ve alkolsüz içecek üreticileri, gıda üretici ve dağıtıcıları, hammadde tedarikçileri, catering şirketleri toplum sağlığı için maksimum özen göstermek durumundadırlar. Kolera, tifo, tifus, dizanteri gibi bir çok hastalık alınan gıda ve içecekler yoluyla insan sağlığını tehdit eder.BU nedenle gıda ve içecek imalatında, depolanmasında ve dağıtımında kullanılan tüm ekipmanların, yüzeylerin ve bunların dağıtıldığı araçların özel amaçla üretilmiş temizlik ve hijyen malzemeleriyle temizlenmesi gerekir.

Prizma Kimya'nın Garda markalı Food & Beverage Hijyeni ve Temizlik ürünleri, gereksinim duyulan temizliğin elde edilmesinde en önemli yardımcınız olacaktır.

İmalat ve dolum ekipmanlarının, depolanma ortamlarının, depolama ortamlarının, plasman araçlarının kasa içlerinin, gıda sevis ekipmanlarının, satış noktalarının ve tüm bu işletmalerin Kritik Kontrol Noktaları'nın temizlik ve hijyeni için Prizma Kimya'nın Garda grubu ürünleri güvenle kullanılabilir.

İnsan ve toplam sağlığına özen gösteren her işletmenin temizlik ve hijyen anlayışına, katkıda bulunmaktan gurur duyacağız. Dünya standardındaki ürünlerimizle, kimya sektöründeki tüm deneyimlerimiz ve uzmanlığımızla, satış öncesi ve sonrası bilgi ve servis desteğimizle hzimetinizdeyiz.