Hakkımızda

Üretimini ve genel dağıtımını yaptığımız Türkiye'nin en geniş ürün yelpazesiyle huzurlarınızdayız.

Oteller, restoranlar, catering şirketleri, hastaneler, çamaşırhaneler, yiyecek ve içeçek endüstrileri, fabrikalar, askeri kuruluşlar ve okullar hizmet sunduğumuz kurum ve kuruluşlardır.

Hedefimiz, endüstriyel temizliğe gereksinim duyulan tüm sektörlerde, toplam temizlik ve hijyen çözümlerini en uygun kalite/fiyat performansıyla sizin adınıza sunmaktır. Prizma güvencesi ve kalitesiyle, mevcut gama her geçen gün yeni ürünler ekleyerek temizlik ürünleri pazarında rekabetçi pozisyonumuzu sürdüreceğiz.

Sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek dünya standartlarında üretrim yapmayı ilke edindik. Bu kalite anlayışımızı ISO 9001:2000 ile belegelendirdik.

Tüm müşterilerimizi, uzun vadeli ilişkiler kuracağımız ve başarılara birlikte imza atacağımız iş ortağımız olarak görüyoruz.

Kalite ve fiyatına değer ürünlerimizle, size özel hizmet anlayışımızla, hep birlikte daha ileriye, daha yükseklere ulaşmayı hedefliyoruz.

Prizma ailesi olarak, ürünlerimizi fomüle ederken yalnızca Türk Standartlarını değil, Avrupa Birliği ve Dünya Standartlarını da göz önünde bulundurduk, doğaya saygılı ürünleri geliştirmeyi ilke edindik. Üçlü sorumluluğun gerektirdiği sağlık, güvenlik ve çevre etkileşiminde, sürekli gelişme kaydetme ve faaliyet gösterme konusunda, her zaman iletişime açık olmayı taahhüt ediyoruz.